Poduszka żelowa na krzesło FC

Cena: 35,89 zł


Opis

PODUSZKA ŻELOWA NA KRZESŁO

Wyjątkowo wygodna, uniwersalna poduszka. Doskonała zarówno w domu, jak i w trakcie podróży. Wypełniona jest specjalną pianką (polietylen) i żelem, dzięki któremu jest wyjątkowo miękka i wygodna. Poduszka zapewnia maksimum podparcia dla kręgosłupa. Dostosowuje się do kształtu ciała dając Ci wyjątkowe odprężenie. Poduszka posiada estetyczną poszewkę.

Doskonała do auta - wielogodzinne podróże potrafią być bardzo męczące dla kręgosłupa, a dzięki poduszce żelowej, poczujesz się wyjątkowo komfortowo. Specjalna pianka o wysokiej gęstości oraz żel w środku redukują obciążenie mięśni i stawów wynikające z ciężaru ciała.

Poduszka posiada poszewkę zapinaną na zamek (poliester) - z jednej strony posiada mięciutkie futerko o fakturze wełny owczej, z drugiej obszyta rozciągliwym materiałem poliestrowym. Dzięki możliwości ściągania, poszewkę można wyprać (ręcznie), dzięki czemu poduszka będzie Ci służyć przez długi czas.

Poduszka jest lekka, dzięki czemu można ją z łatwością zabrać w podróż samochodem.

Idealna podczas: podróży, siedzenia, opierania się, oglądania telewizji, czytania, spania, do wypoczynku. Świetna do biura - podłożenie pod plecy lub pośladki pozwoli na odciążenie kręgosłupa. Doskonała również dla kobiet w ciąży do podłożenia między nogi podczas spania. Zaleca się wyrównywanie poduszki po każdym użyciu, aby żel równomiernie się ułożył. Nie nakłuwać poduszki ostrymi przedmiotami i nie używać jej bez poszewki.

SPECYFIKACJA:
Kolor biało-zielony
Wymiary 43x34x6,5cm
Waga 1,65kg

Podobne produkty