Torba rowerowa na telefon

Cena: 24,58 zł


Opis

TORBA ROWEROWA NA TELEFON

  • świetnie sprawdza się do przechowywania w niej telefonu i innych drobiazgów

  • doskonale nadaje się na rowerowe wycieczki

  • całość jest odporna na zachlapania

  • przedni panel jest wykonany z przezroczystej, wytrzymałej folii, która "przewodzi" dotyk, jest zatem idealna do urządzeń dotykowych

  • torbę można zamontować od strony kierownicy albo od sztycy siodełka

Doskonała, praktyczna torba montowana do kierownicy roweru. Świetnie sprawdza się do przechowywania w niej telefonu i innych drobiazgów, np. kluczy. Pasuje do większości telefonów i smartfonów o przekątnej maksymalnie do 5,5''.

Nie musisz mieć ze sobą plecaka, ani wypychać kieszeni spodni. W torbie możesz przechowywać mapę, dzięki czemu torba doskonale nadaje się na rowerowe wycieczki.

Torba jest pojemna. Wygodne wpinanie i odpinanie, dzięki czemu zostawiając rower, torebkę możesz zabrać ze sobą.

Całość jest odporna na zachlapania - możesz jej używać także podczas deszczu. Przedni panel jest wykonany z przezroczystej, wytrzymałej folii, która "przewodzi" dotyk, jest zatem idealna do urządzeń dotykowych.

Dzięki temu, nie musisz wyciągać telefonu z torby co jest szczególnie ważne podczas deszczu. Możesz też podczas jazdy rowerem z łatwością korzystać z aplikacji treningowych na telefonie, czy rozmawiać przez głośnik. Torbę można zamontować od strony kierownicy albo od sztycy siodełka.

SPECYFIKACJA

Kolor

szary

Wymiary torby (dł/wys/szer)

18x10x8cm

Wymiary folii (dł/szer)

12,4x7,3

Max. wielkość telefonu

5,5''

Waga

100g

Podobne produkty