Wieszak na spodnie

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena: 6,46 zł


Opis

WIESZAK NA SPODNIE

Wieszak pomoże Ci szybko i łatwo uporządkować szafę/garderobę. Prasujesz spodnie, wkładasz do szafy, a potem okazuje się, że i tak trzeba je ponownie wyprasować? Koniec z wygniecionymi spodniami! 

Ruchome, wysuwane ramiona pozwalają w łatwy sposób zawiesić oraz przeglądać garderobę. Ponadto, po rozsunięciu poszczególnych rurek, z boku można powiesić drobne akcesoria, np. apaszkę, pasek itp.

Możliwość zawieszenia na jednym lub dwóch hakach. Nakładki na końcach prętów zapobiegają zsuwaniu się garderoby. Dzięki wieszakowi, możesz powiesić aż 5 par spodni dzięki czemu zawsze będą idealnie się układać i nie będą wygniecione! Dodatkowo, wieszak idealnie sprawdza się w podróży - pozwoli na zaoszczędzenie miejsca w walizce, równocześnie pozostawiając zawieszone ubrania w idealnym stanie!


Wieszak można powiesić tradycyjnie poziomo - zahaczając oba uchwyty na ramę w szafie lub pionowo - oszczędzając mnóstwo miejsca! Wieszak doskonale nadaje się również do zawieszania pasków, krawatów, apaszek, bluzek  czy torebek - wieszak jest UNIWERSALNY!

SPECYFIKACJA

Zawieszenie

poziom/pion

Max. ilość par do powieszenia

5

Długość

48cm

Waga

220g

Podobne produkty