Alarm antydrzemkowy dla kierowców

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena: 3,91 zł


Opis

ALARM ANTYDRZEMKOWY DLA KIEROWCÓW

Doskonały, praktyczny alarm antydrzemkowy dla kierowców. Urządzenie działa na zasadzie elektronicznego balansu. Alarm to niezbędnik każdego zawodowego kierowcy, oraz dla każdego, kto wybiera się w długą trasę lub jedzie w nocy! Alarm antydrzemkowy ostrzeże Ciebie i pasażerów o niebezpieczeństwie.

Jak to działa?
Wystarczy włączyć urządzenie przełącznikiem na pozycję ON po założeniu go na ucho (jak aparat słuchowy). Od tej chwili, opadnięcie głowy w dół lub jej kiwanie, jak to ma miejsce przy zaśnięciu, spowoduje, że urządzenie wyda z siebie piszczący dźwięk alarmujący kierowcę i pasażerów - natychmiast się ockniesz z drzemki! Alarm nie uaktywni się podczas gdy siedzi się swobodnie, prosto lub delikatnie obraca głową na boki.

Alarm jest doskonały także dla tych, którzy chcą się oduczyć ciągłego zerkania na telefon
i pisania sms'ów podczas jazdy! Opuszczanie głowy by spojrzeć na ekran, przy założonym alarmie na ucho, zadziała tak samo jak przy spaniu - zacznie piszczeć! Dzięki niemu pozbędziesz się tego niebezpiecznego nawyku! Pisanie sms'ów  i rozmawianie przez telefon podczas jazdy samochodem jest bardzo ryzykowne, naraża życie Twoje, pasażerów i innych kierowców!

Niewielkie rozmiary alarmu sprawiają, że zawsze możesz go nosić ze sobą i dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Gdy nie chcesz aby w danej chwili alarm był aktywny, np. pakujesz się, jesteś na stacji benzynowej, ruszasz się itp. nie musisz go ściągać, by przestał piszczeć - wystarczy przełączyć przełącznik na pozycję OFF by go zdezaktywować. Bateria
w zestawie.

SPECYFIKACJA

Kolor

czarny

Zasilanie

bateria THDZ (w zestawie)

Wymiary

5x5,5x7x1,5cm

Waga

~25g

Podobne produkty